Služby a další informace

Poskytuji stříhání a úpravu psů, kompletní péči o psy, a to všech plemen a velikostí

  • stříhání, trimování
  • vyčesání, koupání, vysoušení
  • krácení drápků
  • čištění uší – vnějšího zvukovodu
  • v případě potřeby i vymačkání análních žlázek, odstranění klíšťat, příp. i dalších parazitů

Dále poskytuji pro pejsky regenerační a relaxační masáže, nově  i sportovní masáže. (více o psí masáži a jejích benefitech se dozvíte v záložce Masáže psů) 

Veškeré tyto služby mohu poskytnout i přímo u Vás doma, a to v Liberci a blízkém okolí. (cena cestovného viz Ceny služeb)

CO MĚ VEDLO K PRÁCI STŘÍHÁNÍ PSŮ …

Vše začalo pořízením mého prvního psa Německého boxera. V té době jsem však ještě netušila, že čas strávený se psem mi bude přinášet natolik velkou radost, že se rozhodnu opustit stabilní kancelářskou pracovní pozici a pustím se do vlastního podnikání.

Rozhodla jsem se tedy absolvovat intenzivní rekvalifikační kurz stříhání psů a objevila tak v sobě skrytý potenciál.

Nejvíce mě na této práci baví, že zde můžu realizovat svoje schopnosti a probudit svoji kreativitu, že je vidět výsledek mé práce, a to vše v kombinaci s trávením času s pejsky.

Mým hlavním cílem je dát okolí něco ze sebe, ať už je to radost páníčkovi z dobře upraveného pejska či vytvoření něčeho, co je na první pohled vidět.

Mojí další myšlenkou či cílem bylo vytvořit příjemné prostředí jak pro psy, aby se při práci s nimi cítili v klidu a bezpečí, tak i pro páníčky, aby se rádi vraceli, což se mi nyní povedlo, neboť se podařilo vybudovat nový hezký salon.

V neposlední řadě je mým osobním cílem zažívat radost z možnosti něco vytvořit a také z dobře vykonané práce.

Snažila jsem se a stále se snažím vzdělávat, a to nejen na úrovni samotného stříhání a úpravy psů, ale dále jsem si rozšířila znalosti i v jiných oblastech, neboť tuto práci a psa jako takového vnímám jako celek, a proto se jí snažím porozumět co nejvíce.

Absolvovala jsem mimo jiné seminář rekondiční masáže a stretching psů, kde jsem se zejména dozvěděla základní informace o fyziologii psa, jak s ním správně manipulovat a osvojila si základní masážní hmaty.

Dále jsem absolvovala seminář veterinárního minima, kdy tyto znalosti považuji z hlediska mé profese za velmi důležité.

INFORMACE O ABSOLVOVÁNÍ KURZŮ A SEMINÁŘŮ

  • Intenzivní rekvalifikační kurz stříhání psů v Salonu Anjuli, Praha
  • Seminář na úpravu Anglického kokršpaněla pořádaný: Psí salon a wellness – Monika Hartlová – lektor: Ing. Barbora Znoj Novotná
  • Seminář Rekondiční masáže a stretching psů pořádaný: DOGGURU – Mgr. Barbora Šulcová, CCRP – lektor: Mgr. Barbora Šulcová, CCRP
  • Opakovací seminář – Sportovní masáže a stretching psů pořádaný: DOGGURU – Mgr. Barbora Šulcová, CCRP – lektor: Mgr. Barbora Šulcová, CCRP
  • Seminář Veterinární minimum pro psí salony pořádaný: Psí salon a wellness – Monika Hartlová – lektor: MVDr. Ladislava Vašíčková